X
גולשים יקרים
עקב התפשטות נגיף הקורונה
יצאנו באתר סופ"ש להפסקה.
נתפלל כולנו לימים טובים יותר.
תודה על ההבנה.
 
 
 
רוצים לדעת על
המבצעים לפני כולם
הרשמו לניוזלטר של סופ"ש כאן :
RSS
 
 
 
פרסומת
דתילי
צימרים לדתיים
הצעות מחיר מכל חברות התיירות
צימרים
בניית אתרים
מסעדות כשרות
מסלולי טיול בארץ
מוהל ברית מילה
  
 

טיולי גשר

מידע נוסף

אווירה בראש שלך
אחד המאפיינים של "טיולי גשר" הינה האווירה. ניסיון של שנים מאפשר לנו למצוא בהצלחה את האיזון בין "אווירת החופש", המלווה כל אדם היוצא לחו"ל, לבין האווירה המאפיינת את הציבור שלנו.
המוסיקה באוטובוס, מקומות הבילוי, השיחות ואפילו הבדיחות במהלך הטיול בניצוחו והנהגתו של מנהל הקבוצה, הן היוצרות את האווירה המתאימה. ומעל לכל - השבתות! התפילה, שולחן שבת, דבר התורה והזמירות אשר הינן חוויה בלתי נשכחת למטיילי "גשר". וגם על כך גאוותנו.

 

עומדים בראש הדתי
"טיולי גשר" הינה החברה המובילה בארגון טיולים בהווי דתי אוכל ונופש כשר, בארץ ובעולם כולו. זאת כתוצאה מהיותה החברה היחידה הזוכה לאימון הציבור הדתי על כל גווניו והמתפקדת בהצלחה ברציפות כבר 32 שנה. מנהליה, אנשים דתיים, הרואים באפשרות לטייל בעולם בהווי דתי עם אוכל כשר, דרך חיים ולא עניין מסחרי גרידא ובנוסף, הם אנשי מקצוע, בעלי ניסיון וקשרים ברחבי העולם.
 

מסורת של מקצועיות
הצלחתו של טיול נובעת מתכנון מפורט ומדוייק. ודאגה לביצוע נאות של כל פרט ופרט, רמת שירותים נאותה, מדריכים מנוסים שומרי מסורת ומעל לכל מיומנותם וניסיונם של ה"עושים במלאכה".
מידי שנה מקדיש מנכ"ל החברה אישית, חודשים מספר, על מנת להבטיח כי יתמלאו ציפיותיך מהטיול בו תיקח חלק. הצוות שלנו בודק את המסלולים השונים, את בתי המלון למיניהם, חברות האוטובוסים והמדריכים המקומיים ובמקביל אנו עורכים בדיקה מחודשת בקרב הרשויות המוסמכות בנושא הכשרות, האחראים על מתן הכשרים ובמסעדות הכשרות וכל זאת כדי להבטיח את ציפיותיך.

 

הנקודה היהודית
דגש מיוחד בטיולינו אנו נותנים לביקורים באתרים היהודיים בכל מקום אליו אנו מגיעים. אנו מאמינים כי החלק היהודי הוא מרכיב חשוב בכל מסגרת בה אתה מטייל. לכן תמצא בכל טיול את הצד היהודי שבו.
 

מנהלי קבוצות מוכשרים
במנהלי הקבוצות תלויה במידה רבה הצלחת הטיול. מנהל הקבוצה הוא איש שיכול להפוך טיול מוצלח לטיול יוצא־מהכלל. ב"טיולי גשר", בהווי דתי ועם אוכל כשר, אנו יודעים זאת היטב ולכן אנו מייחסים חשיבות עליונה לבחירת מנהל הקבוצה שלך. אנו משתדלים לגייס את מיטב מנהלי הקבוצות: אנשים דתיים אמינים, מאומנים ונאמנים לנוסע.
עם צוות מנהלי הקבוצות שלנו נמנים אנשי חינוך ואקדמיה, בעלי מקצועות חופשיים כרופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים ועוד. מרביתם בוגרי ישיבות ותנועות נוער דתיות (בני עקיבא, עזרא) המעורים היטב בחיי החברה הדתית במדינת ישראל. זאת ועוד. מאות שעות מוקדשות, מידי שנה, להשתלמויות בהם לוקחים חלק כל מנהלי הקבוצות שלנו.
השתלמויות אלה כוללות שעורים עיוניים ביהדות, היסטוריה, גיאוגרפיה, אומנות, פסיכולוגיה, דידקטיקה וסדנאות מעשיות במתודיקה ודינמיקה קבוצתית. הכשרתם הבסיסית, בתוספת השתלמויות אלה שמבחנים בצדם, הינם הערובה כי מנהל הקבוצה שלך יהיה ראוי לתוארו ותפקידו. ההכשרה מבטיחה גישה רצינית ואחראית המאופיינת על ידי דאגה אישית ותשומת לב מירבית. ל"גשר" מאגר מנהלי הקבוצות עתיר הניסיון, הגדול ביותר בקרב הציבור הדתי.
מנהלי הקבוצות של "גשר" יהיו אתכם לאורך כל הדרך, על מנת להפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

 

תפיסת עולם מושלמת
בפניך הנוסע, מוצגות מידי שנה תוכניות מתוכניות שונות. בבואך לבחור את הטיול המתאים לך, חובה עליך לבדוק מה כולל הטיול. האם בשבת תהיה ליד בית הכנסת ומסעדה כשרה, במידה והדבר אפשרי, מהי רמת השירותים, מי הם המדריכים אשר ילוו אותך במשך כל ימי הטיול ובעיקר מהו ניסיון המארגנים בביצוע נופש כשר, טיולים כשרים בהווי דתי ואוכל כשר בחלקי העולם השונים. ניסיון העבר מוכיח כי היעד שהצבנו לפנינו לתת ליהודי שומר תורה ומצוות את האפשרות לטייל וליהנות ככל מטייל אחר תוך שמירה על עקרונותינו ואורח חיינו - עלה יפה.
 


המחיר יאושר סופית מול סוכן הנסיעות
ט.ל.ח, בכפוף לתקנון החברה.

חייגו עכשיו: 035260900
טיולי גשר