רוצים לדעת על
המבצעים לפני כולם
הרשמו לניוזלטר של סופ"ש כאן :
RSS
 
 
 
פרסומת
דתילי
צימרים לדתיים
הצעות מחיר מכל חברות התיירות
צימרים
בניית אתרים
מסעדות כשרות
יקב ירושלים
מסלולי טיול בארץ
מוהל ברית מילה
  
 
דוד מימון מסכם 4 שנים בחברת אל על
המהלך המשמעותי ביותר הוא כמובן תכנית הצטיידות הגדולה בתולדות אל על לרכישה היסטורית של 16 מטוסי בואינג 787 דרימליינר
03/01/2018
רון הראל
שלח לחבר
הדפס
הוסף למועדפים
הגדל טקסט
הקטן טקסט
 
דוד מימון סיכם היום קדנציה של 4 שנים כמנכ"ל אל על ואמר: "במהלך 12 השנים   האחרונות הייתה חברת אל על חלק בלתי נפרד מחיי. הגעתי לחברה בשנת 2004 לתפקיד סמנכ"ל השירות, תפקיד אשר היווה עבורי אתגר חשוב ביותר במסגרתו למדתי להכיר את החברה ואת לקוחותיה. במהלך השנים מילאתי תפקידים נוספים ביניהם סמנכ"ל מסחר, לקוחות ומכירות עד לבחירתי בשנת 2013 לעמוד בראש החברה.
היום, בתום קדנציה ארוכה ומלאת עשייה,  אני גאה על כך שהצלחתי לממש את החזון ומימשתי במלואה את התכנית העסקית שהצגתי עם כניסתי לתפקיד המנכ"ל. אשר כללה בראש ובראשונה הצטיידות במטוסי הדרימליינר החדשים לצד הרחבת רשת הנתיבים, השקת כרטיס האשראי Fly Card, הרחבת הפעילות החוץ תעופתית ,תוך מתן דגש על התייעלות."
 
המהלך המשמעותי ביותר הוא כמובן תכנית הצטיידות בגדולה בתולדות אל על לרכישה היסטורית של 16 מטוסי בואינג 787 דרימליינר, בהיקף של למעלה ממיליארד דולר, המהווים שיפור משמעותי בחוויית הטיסה של הלקוח והצערה דרמטית של צי המטוסים רחבי הגוף. מאז מאוגוסט 2017 בכל רבעון מצטרף מטוס דרימליינר לצי של אל על  ועד סוף 2018 יפעלו כבר 7 מטוסים בטיסות ליעדים ארוכי הטווח. מימושה של תכנית זו ישמש תשתית איתנה לפעולות העתידיות של החברה וליכולת ההתמודדות שלה בשוק התעופה הבינלאומי.
השקת כרטיס האשראי Fly Card  - הצלחה מסחררת עם למעלה מ- 260 אלפי לקוחות ומחזור מכירות כ- 21 מיליארד ₪. כרטיס ששינה את הרגלי הצריכה של הקהל ישראלי והביא לשינוי בשוק כרטיסי האשראי בארץ.
השקת קווי תעופה חדשים – שלושה יעדים חדשים ארוכי טווח – בוסטון, מיאמי וסאן פרנסיסקו, כמו גם הרחבת רשת הנתיבים באירופה.
חתימת הסכמי קוד שייר חדשים – אירולינאס ארגנטינס, אי רומקסיקו, קוואנטאס, טאפ, ג'ט בלו ועוד.
אתר המכירות של אל על – צמיחה חסרת תקדים של מאות אחוזים בהיקף המכירות באתר כתוצאה מהשקעה רחבת היקף בתשתיות האינטרנט והמובייל.
אינטרנט במטוסים, אשר כבר הותקן בחלק מהמטוסים ובשנה הבאה צפוי להיות מותקן ברוב מטוסי החברה.

צילום: סיון פרג'.