רוצים לדעת על
המבצעים לפני כולם
הרשמו לניוזלטר של סופ"ש כאן :
RSS
 
 
 
 
פרסומת
דתילי
צימרים לדתיים
הצעות מחיר מכל חברות התיירות
צימרים
בניית אתרים
מסעדות כשרות
יקב ירושלים
מסלולי טיול בארץ
מוהל ברית מילה
  
 
קו חדש מישראל לסין
שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, ושר התיירות, יריב לוין, חנכו הבוקר (2.8.18) בנתב״ג את טיסת הבכורה של חברת היינאן מגואנז׳ו שבסין.
02/08/2018
רון הראל
שלח לחבר
הדפס
הוסף למועדפים
הגדל טקסט
הקטן טקסט
 
שר התיירות יריב לוין: ״אנו פותחים את ישראל לדרום סין! שיתוף הפעולה בין משרד התיירות להיינאן עולה מדרגה נוספת עם פתיחת הקו השלישי של החברה מסין לישראל- המצטרף לטיסות הישירות הקיימות מבייג'ין ומשנגחאי.
אנו עדים לפתיחתם של קווים רבים לישראל בעקבות שיתוף הפעולה שאנו מקיימים במשרד התיירות עם חברות התעופה. זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה נוספת לכך שמאמצי השיווק של המשרד מניבים תוצאות. אני משוכנע כי פתיחת הקו החדש של היינאן מגואנז'ו לכאן, תביא לגידול נוסף ולשיאים חדשים בתיירות הנכנסת לישראל".
שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ: ״פתיחת הקו מהווה נדבך חשוב נוסף להידוק הקשרים המסחריים, הכלכליים, והתיירותיים בין סין וישראל. הרחבת הטיסות למזרח הרחוק בכלל ולסין בפרט מבוצעת במסגרת רפורמת השמיים הפתוחים, המהווה את המהפכה הצרכנית הגדולה בישראל בחמש השנים האחרונות. בזכות הרפורמה מתאפשר לצרכן הישראלי לרכוש כרטיסי טיסה לעשרות יעדים חדשים, בכל רחבי העולם, במחירים זולים במיוחד. תוך פחות מחמש שנים הצלחנו להוזיל את מחירי הטיסות בעשרות אחוזים, וכעת הנוסע הישראלי חוסך מאות יורו לשנה, ויכול לטוס לחו"ל במחיר השווה לכל נפש".

צילום: יעל מש